Saisonartikel

Artykuły sezonowe

W tej kategorii i odpowiednich podkategoriach znajdziesz artykuły sezonowe, które są dostępne tylko przez krótki czas, takie jak na przykład artykuły na Oktoberfest, słodycze na Halloween i Boże Narodzenie, na Sylwestra lub na Walentynki i Dzień Matki
919 produktów
Sortowanie
Sortowanie
Storck Super Dickmann´s Schaumküsse 9 Stück 250g
Ferrero Hanuta Haselnuss-Kakaocreme-Waffeln 10 Stück
Oszczędź 17%
Ferrero Mon Chéri Kirschpralinen 30 Stück 315g Ferrero Mon Chéri Kirschpralinen 30 Stück 315g
FerreroFerrero Mon Chéri pralinki z kirszem 30 sztuk 315g
Cena obniżona44,58 PLN Cena normalna53,52 PLN
141,52 zł /kg
20 opinii
Ferrero Duplo Big Pack 18 Stück
DuploFerrero Duplo Duże Opakowanie 18 Sztuk
Cena obniżona35,63 PLN
108,96 zł /kg
9 opinii
Oszczędź 12%
Ferrero Rondnoir Mandel Kakao-Creme Waffel Pralinen 138g Ferrero Rondnoir Mandel Kakao-Creme Waffel Pralinen 138g
FerreroFerrero Rondnoir Migdał Kakao-Krem Wafelki Praliny 138g
Cena obniżona33,40 PLN Cena normalna37,87 PLN
242,03 zł /kg
8 opinii
Ferrero Giotto Momenti Mini-Gebäckkugeln 154g
Gekühlter Versand Gekühlter Versand
Ferrero Yogurette 8 Schokoriegel mit Erdbeer-Joghurt Füllung 100g
Storck Dickmann´s Schoko Strolche 24 Stück 200g
Ferrero Mon Chéri Kirschpralinen 15 Stück 157g Ferrero Mon Chéri Kirschpralinen 15 Stück 157g
Händlmaier Bayrisch-Süßer Hausmacher Senf 225ml / 7.93 fl.oz
Niederegger Marcepanowe Praliny Klasyczne Wariacje 300g
Ritter Sport Schokolade Gebrannte Mandel Limited Edition
Ferrero Küsschen Klassik Haselnusspralinen 178g
Ferrero Duplo White Big Pack 18 Stück
DuploFerrero Duplo Biała Duża Paczka 18 sztuk
Cena obniżona35,63 PLN
108,96 zł /kg
3 opinie
Ferrero Hanuta Haselnuss-Schnitten Minis 200g
Lindt Lindor Schokoladen Kugeln Pistazie 137g / 4.83oz
Ferrero Kinder Bueno Eggs 80g / 2.82 oz
Ferrero Kinder Country 9 Stück
KinderFerrero Kinder Country 9 sztuk
Cena obniżona21,33 PLN
101,09 zł /kg
Brak opinii
Haribo Brezeln aus Lakritze 175g
HariboHaribo precle z lukrecją 175g
Cena obniżona12,83 PLN
73,31 zł /kg
1 opinia
Haribo Riesen Tannen Vegetarisch Weihnachtsedition 200g
Niederegger Marzipan Kartoffeln 150g / 5.29oz
Ferrero Kinder Riegel Big Pack 18 Stück
Haribo Lakritze & Fruchtgummi Vampire 175g