% ANGEBOTE %

% SALES %

There are new special offers in this category every week!
New special offers appear in supermarkets in Germany every week and we pass these on to our customers by reducing the price of the products, as we always buy everything fresh for you after you order.
So check back regularly so you don't miss any bargains!
249 products
Sort by
Sort by
Save 14%
Dr. Oetker Vitalis Crunchy Plus Muesli Multifruit 450g / 15.87oz
Save 14%
Dr. Oetker Vitalis Crunchy Muesli Coconut Almond, vegan 400g / 14.11oz
Save 14%
Wawi Chocolate Rice Cloud-light White Coconut Chocolate 200g
WawiWawi Chocolate Rice Cloud-light White Coconut Chocolate 200g
Sale price$6.34 SGD Regular price$7.38 SGD
$31.70 /kg
No reviews
Save 58%
Lindt Tokyo Style Matcha-Strawberry Chocolate Bar 145g / 5.11oz BBD: 09/26
Save 52%
Hitschies Cola Fruit Gummy Ropes vegan 125g / 4.4 oz BBD: 09/2026
Save 64%
Ahoj-Brause Schaumzucker Brause Ringe 150g
Ahoj-BrauseAhoj-Brause Foam Sugar Fizzy Rings 150g BBE: 09/2026
Sale price$1.44 SGD Regular price$3.96 SGD
$9.60 /kg
No reviews
Save 64%
Ahoj-Brause Chewy Fizzy Minis 150g / 5.29oz BBD: 09/2026
Ahoj-BrauseAhoj-Brause Chewy Fizzy Minis 150g / 5.29oz BBD: 09/2026
Sale price$1.44 SGD Regular price$3.96 SGD
$9.60 /kg
No reviews
Save 10%
XOX Savory Snack Pack - 5 delicious snacks with 10% discount XOX Savory Snack Pack - 5 delicious snacks with 10% discount
XOXXOX Savory Snack Pack - 5 delicious snacks with 10% discount
Sale price$29.87 SGD Regular price$33.18 SGD
$47.79 /kg
No reviews
Save 15%
XOX Asia Snack-Pack with 7 products and 15% discount XOX Asia Snack-Paket mit 7 Produkten und 15% Rabatt by@Outfy
XOXXOX Asia Snack-Pack with 7 products and 15% discount
Sale price$39.61 SGD Regular price$46.60 SGD
$33.43 /kg
No reviews