43 products
Sort by
Sort by
funny-frisch Intense Chips Sweet & Spicy Curry Style 110g / 3.88oz
funny-frisch Jumpys Kängerus Paprika 75g
Save 20%
funny-frisch Kessel Chips Ranch Sauce Style 120g
Funny-Frischfunny-frisch Kettle Chips Ranch Sauce Style 120g
Sale price£3.48 GBP Regular price£4.36 GBP
£29.00 /kg
No reviews
Save 20%
funny-frisch Kessel Chips Salt & Vinegar Style 120g
Funny-Frischfunny-frisch Kessel Chips Salt & Vinegar Style 120g
Sale price£3.48 GBP Regular price£4.36 GBP
£29.00 /kg
1 review
Save 20%
funny-frisch Kessel Chips Spicy BBQ Sauce Style 120g
Funny-Frischfunny-frisch Kessel Chips Spicy BBQ Sauce Style 120g
Sale price£3.48 GBP Regular price£4.36 GBP
£29.00 /kg
1 review
Save 20%
funny-frisch Kessel Chips Sweet & Roasted Onion Style 120g
Funny-Frischfunny-frisch Kessel Chips Sweet & Roasted Onion Style 120g
Sale price£3.48 GBP Regular price£4.36 GBP
£29.00 /kg
No reviews
Save 20%
funny-frisch Kessel Chips Sweet Chili & Red Pepper 120g
Funny-Frischfunny-frisch Kessel Chips Sweet Chili & Red Pepper 120g
Sale price£3.48 GBP Regular price£4.36 GBP
£29.00 /kg
No reviews
funny-frisch Kruspers Honey & Mustard Style 120g
funny-frisch Kruspers Sour Cream Style 120g
funny-frisch Lentil Chips Barbecue Style 90g
funny-frisch Linsen Chips Paprika 90g
funny-frisch Linsen Chips Sour Cream 90g
funny-frisch Linsen Chips Sweet Chili 90g
funny-frisch Lentil Chips Sweet Curry Style 90g
funny-frisch Oven Chips Paprika 125g / 4.4oz
funny-frisch Oven Chips Smoky BBQ Style 125g / 4.4oz
funny-frisch Oven Chips Sour Cream 125g / 4.4oz
funny-frisch Paprika Ecken 75g
funny-frisch Zwiebli-Ringe Maisringe mit Zwiebelgeschmack 80g