Schokolade

Chocolate

German branded chocolate, such as Ritter Sport, Milka, Alpia, Schogetten, Lind and many more, in many different varieties and flavors
375 products
Sort by
Sort by
Ritter Sport Fine Cocoa Class Dark Orange 55% 75g / 2.65oz
Save 14%
Wawi Chocolate Rice Cloud-light White Coconut Chocolate 200g
WawiWawi Chocolate Rice Cloud-light White Coconut Chocolate 200g
Sale priceKM 8,52 BAM Regular priceKM 9,92 BAM
KM 42,60 /kg
No reviews
Save 58%
Lindt Tokyo Style Matcha-Strawberry Chocolate Bar 145g / 5.11oz BBD: 09/26
LindtLindt Tokyo Style Matcha-Strawberry Chocolate Bar 145g / 5.11oz BBD: 09/26
Sale priceKM 9,92 BAM Regular priceKM 23,88 BAM
KM 68,41 /kg
No reviews
Ferrero Kinder Surprise Classic Egg 'Disney Playmobil' 20g
Casali Chocolate Bananas Minis 110g / 3.88oz
Ferrero Fulfil Vitamin & Protein Bar Chocolate Peanut & Caramel 40g / 1.41oz
Ferrero Fulfil Vitamin & Protein Bar Chocolate Brownie 40g / 1.41oz
M&M'S Chocolate Minis, Coated Mini Chocolate Candies 135g / 4.76oz
M&M'S Chocolate, Coated Chocolate Lentils 150g / 5.29oz
M&M'S Peanut, Sugar-coated Peanuts in Milk Chocolate 150g
Dark Chocolate with Sea Salt & Almond 100g / 3.52oz
Black Gentlemen's Dark Chocolate 100g / 3.52oz
Trumpf Aero White Aerated Chocolate 100g / 3.53oz
Lindt Zartbitter Schokoladen Tafel 100g / 3.52oz
LindtLindt dark chocolate bar 100g / 3.52oz
Sale priceKM 10,91 BAM
KM 109,10 /kg
No reviews
Kaba Dark Chocolate 90g / 3.17 oz
KabaKaba Dark Chocolate 90g / 3.17 oz
Sale priceKM 7,92 BAM
KM 79,20 /kg
No reviews